DİKKAT !!! SİZ DE MAĞDUR OLMAYIN.

Üzerinde TUZCU BABA markası olmayan ürünler firmamıza ait değildir.

Çankırı Gıda ve Tarım İl müdürlüğüne kayıtlı ve ruhsatlı olarak faaliyet gösteren Tuzcu Baba Çankırı Kaya Tuzu işletmemizin Resmi sipariş sitesi olan cankirituzu.com ve tuzcubaba.com.tr sitelerimizdeki yazılarımız kopyalanarak, bize benzer ürün ve internet sitesi isimleri ile sahte internet siteleri kurulmuş ve müşterilerimizin mağdur edildiği görülmüştür. 

Bu sitelerin Çankırı'da gösterdikleri firma adresleri de sahtedir. Çankırı haricinde başta KAYSERİ olmak üzere, Konya ve İzmir gibi farklı illerden kargo gönderilerek, Çankırı adı kullanılıp, ne olduğu belli olmayan tuzların müşterilerimize teslim edildiği tespit edilmiştir. 

Mağduriyet yaşayarak bize ürün telafisi için geri dönen müşterilerimizin uyarıları üzerine bu duyuru yapılmaktadır. 

Mağduriyet yaşamamak için Sipariş verirken almak istediğiniz ürünlerin üzerine, resimlerine bakınız ve Tuzcu Baba markalı ürünler olduğundan emin olunuz


TUZCU BABA Çankırı Kaya Tuzu işletmemizin 0376 606 0118, 0850 302 66 25 ve 05553093721 den başka sipariş hattı numarası yoktur.  


TÜRKİYE'nin Kristal Kaya Tuzu Toptancısı
T O P T A N    F İ Y A T I N A    P E R A K E N D E    S A T I Ş
 

Doğal Kristal Kaya Tuzu Nereden Alınır?


1- 7gün 24Saat 08503026625 nolu sipariş hattımızı arayarak Kaya Tuzu siparişlerinizi verebilirsiniz.

2- İsterseniz siparişlerinizi Türkiye'nin heryerinden cankirituzu.com  internet sitemizden online olarak verebilirsiniz. saat 4 ten önceki Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

3- Korgun Organize Sanayi Bölgesi Dilaver Balbay Bulvarı No 13 ÇANKIRI adresimizden, ya da İstanbul'daysanız Cengiztopel Cad. No 74 Ümraniye İSTANBUL şubemizden sabah 09:00 Akşam 18:00 saatleri arasında gelip alabilirsiniz.

Tuzcu Baba ve Berrak Tuz markaları ile bilinçli tüketicilerin ilk tercihi olan Firmamız, Çankırı gıda ve Tarım il müdürlüğünden ruhsatlı olarak faaliyet gösteren büyük bir işletmedir. Tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Bilmediğiniz yerden Kaya tuzu alırken öncelikle %100 doğal taş halinde , iri olarak almanız gerekir. Tanıdığınız ve güvendiğiniz yerler haricinde , Çok İnce Öğütülmüş kaya tuzlarının içerisine farklı rafine tuzlar da karıştırılabilir, veya hijyenik olmayan küflü demir değirmenlerde öğütülmüş olabileceğinden mutlaka doğal halinde alınmalıdır.  Eğer yakından tanımadığınız bir yerden alacaksanız mutlaka işlem görmemiş halde alınız. Bu tuz madenlerden çok az çıktığı için Çankırı da bile bazen zor bulunmaktadır. Piyasadaki her tuz Çankırı tuzu değildir. Elbetteki yurdumuzdaki bütün doğal kaya tuzu mağaralarından da az miktarlarda kristal tuz çıkmaktadır , doğru adresten orjinal olarak alındığı taktirde hepsi çok değerlidir.
 
  Amacımız ülkemizin doğal zenginliği olan %100 doğal Çankırı kaya tuzunu halkımıza toptan veya parekende olarak ilk elden ulaştırmaktır. 


Çankırı Tuz Mağarasından evinize direk gelen, Doğal , hiçbir katkısı olmayan , Çankırı Kaya Tuzu sağlıklı yaşam için tercih edilmelidir.
 
Ve Çankırı kaya tuzu en uygun fiyatla yerinden yani cankirituzu.com dan alınır.