Menü
Alışveriş Sepeti
Başta Kayseri ve farklı illerden Çankırı tuzu adı kullanılarak Göl tuzu satılmasına müsaade eden N11, HEPSİBURADA, TRENDYOL, AMAZON gibi pazaryerlerinde kesinlikle satışımız yoktur. Çankırı'dan gelmeyen kargoları kabul etmeyiniz.

Tuzcu Baba Blog - kaya tuzu RSS Kaynağı

09 May GRANÜL KRİSTAL ÇANKIRI KAYA TUZU İle SOLE YAPIMI - Sole Nasıl Yapılır? Sole Günlük Nasıl Kullanılır?
bozkan 0 663
GRANÜL KRİSTAL ÇANKIRI KAYA TUZU İle SOLE YAPIMI Sole Nasıl Yapılır? Sole Günlük Nasıl Kullanılır? Sole katılan suyun mineral ölçümleri , mineral değerleri videoda dır.0376 606 0118 Numaralı Hatt..
08 May Taş Değirmendeki Tehlike. Tuz Lambası Isınmamalı.
bozkan 0 216
Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular Cevaplar 4.Bölüm Videodaki konu başlıkları ve ele alınan sorular Tarım gıda bakanlığı neden taş hububat değirmenlerinde de tuz öğütülmesine izin vermiyor? Taş hubu..
04 May Günlük Ne kadar Tuz Kullanmalı? Tuz Kullanmasak Olur Mu?
bozkan 0 149
Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular Cevaplar 3.Bölüm Günlük Ne kadar Tuz Kullanmalı? Tuz Kullanmasak Olur Mu?Videodaki konu başlıkları ve ele alınan sorularGünlük Ne kadar Tuz Kullanmalı? Tuz Ku..
02 May Kaya Tuzu İyot ve 84 Mineral içeriyor mu?
bozkan 0 213
Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular ve Cevaplar Bölüm 2 YOUTUBER DOKTORLAR NEDEN KAYA TUZUNA KARŞI? Videodaki konu başlıkları ve ele alınan sorular Kristal kaya tuzu 84 mineral içeriyor mu? 84 minera..
30 Nis Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular ve Cevaplar - Bölüm 1
bozkan 0 128
Yukarıdaki videoda konu olan başlıklar aşağıdaki gibidir.Tuz Nedir? Tuzun içindeki atomlar nelerdir? Tuzun içindeki elementler nelerdir? Tuz nasıl elde edilir? kaç çeşit tuz var? en iyi tuz hangisi?..
01 Nis SOLE NEDEN YAPILIR? SOLE NASIL YAPILIR? SOLE NASIL KULLANILIR?
bozkan 0 443
Kristal Çankırı kaya tuzu ile hazırlanan sole dediğimiz solüsyon ile birlikte suya katılan bikarbonat yani İngiliz karbonatı içmek hakkında bilinmesi gereken her şeyi burada hem halkın anlayacağı şeki..
02 Ağu 84 Mineralli kristal kaya tuzu yenilecek. Tuzsuz Kalınmayacak.
bozkan 0 5168
 ÇANKIRI TUZUNUN FAYDALARI ve KULLANIM ALANLARI Çankırı tuzunun oluşumu yaklaşık 250 milyon yıl önceye denk gelir.ÇANKIRI kaya tuzu  Milyonlarca yıl öncesi kuruyan denizlerinden arta kalan tuz yatakla..
26 Tem Çankırı Tuz Mağarasından Kaya Tuzu Nasıl Çıkartılır?
bozkan 0 8071
Tuzcu Baba Çankırı Kaya Tuzu İşletmemizde üretmiş olduğumuz ürünler aşağıda bahsedeceğimiz şekilde üretilmektedir.Çankırı kaya tuzu mağaralarında tuz siyah ve gri formda bulunur. Yüzlerce ton gri kaya..
15 Eyl Neden Çankırı Kaya Tuzu?
bozkan 1 103055
      Muhteşem bir hayat kaynağı, milyonlarca yıllık oluşum süreci, binlerce yıllık kullanım tarihi, muazzam moleküler yapısı, emsallerinden kat be kat zengin mineral yapısına sahip milli tuzumuz Çank..
15 Eyl Kaya Tuzunda Barut Bulaşığı varmıdır?
bozkan 0 12452
Mağaradan çıkartılan endüstriyel kaya tuzları dinamitle patlatılarak çıkartılır. Bu durum duyulduğunda insanı farklı düşüncelere yada endişeye sevk edebilir, ancak korkulacak hiçbir şey yoktur. krista..
15 Eyl İyon cihazlarının yaptığı işi Kaya tuzu lambası yaparmı?
bozkan 0 13347
İyon cihazları havadaki nem oranını dengeler ve negatif iyon yayarak pozitif yüklü iyonları nötralize eder.Kaya tuzu metal sınıfında bir iletkendir, bileşiği içinde %65Na %33 Cl iyonları barındırmakta..
15 Eyl Kaya Tuzu Hakkında Doktorlar ve Bilim Adamlarının Görüşleri
bozkan 0 9014
Kaya tuzunun bronşit gibi üst solunum yolları hastalıklarının tedavisinde etkili olduğunu belirten AÜ Ziraat Fakültesi’nden Prof. Hanım Halilova, tuz odalarının yeterince denetlenmediğini söyledi. Ank..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)