0376-606-01-18
whatsapp 0850-302-66-25
TUZCU BABA 7/24 Sipariş Hattı

Kristal Kaya Tuzunu şeker hastaları doktor kontrolünde kullanımı

Ben şeker hastasıyım. Kristal Kaya tuzunun şeker hastalığına iyi geldiğini duydum ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.


Yüksek tansiyon, astım, şeker ve aşırı kilolardan kurtulmak için tuzlu su kürü yapmak gereklidir. Tuzlu su sadece hastalıktan kurtulmak için değil aynı zamanda hastalıkları ve erken yaşlanmayı önlemek için kullanılması gerekir. Tuzlu su kürü için ilk önce Sole hazırlamanız gereklidir.

Sabahları kahvaltıdan önce 2 bardak su ve 1 çay kaşığı tuzlu su, diğer öğünlerde yemeklerden önce 1 bardak su ve 1 çay kaşığı tuzlu su, kahvaltı ve yemek yerken 1 bardak su 1 çay kaşığı tuzlu su, her yemekten sonra 2-3 saat içinde 1 bardak su ve 1 çay kaşığı tuzlu su olarak başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki tarif başlangıç için minimum düzeydir. Çünkü yıllardır ne su ne tuz alan vücutlarda hızlı bir şekilde su ve tuz yüklemek vücutta şaşkınlıkla karşılanabilir.

1 hafta sonra günlük içme suyunuza her bardağa 1 çay kaşığı tuzlu su katarak günlük 2 ila 2,5 litre arasında su tüketebilirsiniz.

Kristal Tuz Solesi; bir miktar suya bir miktar kristal tuz koyarak çözünmesi ile elde edilir.